Технічний паспорт на гараж

оформление техпаспорта на гараж в Киеве оформление техпаспорта на гараж в Киеве

Що таке технічний паспорт на гараж?

Технічний паспорт на гараж – це офіційний документ, що містить усі технічні характеристики гаража. Технічний паспорт оформляється за результатами технічної інвентаризації та є необхідним документом під час проведення будь-яких законних операцій з гаражем чи паркомісцем.

 

 

Де можна замовити техпаспорт на гараж в Києві?

З 2013 року оформлення технічних паспортів на гаражі, як і інші види нерухомого майна, покладено не лише на державне БТІ. Оформленням технічних документів, а також проведенням попередньої технічної інвентаризації можуть займатися компанії, які мають у своєму штаті сертифікованих фахівців. Якщо вам необхідно оформити техпаспорт на гараж у Києві чи Київській області, ми будемо раді вам допомогти! Фахівці компанії Житлоексперт мають необхідні права, знання та досвід для якісного проведення технічної інвентаризації гаражів, паркомісць та інших об'єктів нерухомого майна як у Києві, так і в Київській області.

 

Скільки коштує оформлення техпаспорту на гараж у Києві?

Вартість оформлення техпаспорту на гараж у Києві становить 2000,00 грн та проводиться у строк від трьох до п'яти днів. Вартість оформлення техпаспорту на гараж у Київській області складає 2000,00 грн. і також займає від трьох до п'яти днів.

 

Які документи необхідні для оформлення техпаспорта на гараж в Києві?

Для проведення технічної інвентаризації гаража або паркомісця з подальшим оформленням технічного паспорта, фахівцям Житлоексперт знадобляться такі документи:

  • Копію паспорта та ІПН коду заявника;
  • Оригінал та копію правовстановлюючих документів на гараж;
  • Старий техпаспорт;
  • Проектну документацію на гараж (за наявності);
  • Довідку з гаражного кооперативу;

Звертаємо вашу увагу на те, що поданий список документів може бути збільшений. Для того, щоб уточнити чи узгодити необхідні вам деталі – телефонуйте. Наші спеціалісти із задоволенням вам допоможуть!

Звернувшись до компанії Житлоексперт за оформленням технічного паспорта на гараж або будь-який інший об'єкт нерухомості, ви гарантовано отримаєте високий результат, уникнете стомливих проблем і суттєво заощадите свій час і гроші! Телефонуйте, пишіть! Будемо раді допомогти вам!

Житлоексперт

Оформлення документів у БТІ Києва та Київської області, адекватна ціна, стислі терміни, професійні юридичні консультації

Вартість послуг

Website: https://zhitloexpert.com.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Вгору